AGP - 35 rokov v USA, 23 rokov v Maďarsku, 15 rokov na Slovensko                                              AGP – Partner v poľnohospodárstve                                              AminoPlus - bez formaldehydu, bez chemických prídavkov                                              AGP – kvalita, angažovanosť, spolahlivosť                                              AMINOPLUS: No.1. bypass protein v USA                                              Top chránená bielkovina, vo vynikajúcom pomere ceny a efektivitou                                              AminoPlus - to je skutočný PLUS                                                                                            AminoPlus - Chránená bielkovina

AMINOPLUS® je prírodný produkt rastlinného pôvodu na zvyšovanie mliečnej úžitkovosti dojníc. Táto chránená (bypass) bielkovina zabezpečuje pre chovateľov krmivo, ktoré pomôže dosiahnuť vyššiu mliečnu produkciu. Patentovaný výrobný proces využíva prednosť chutných sójových dusíkatých látok na zásobovanie vysokej hladiny výborne stráviteľných esenciálnych aminokyselín v tenkom čreve, bez používania chemických látok a bez pridania nesójových komponentov.

AMINOPLUS® má podobnú štruktúru ako sójový extrahovaný šrot s červeno-hnedou  farbou a príjemnou vôňou a chuťou. Skladovacie a manipulačné charakteristiky produktu sú výborné.

Vlastnosti AMINOPLUS® boli testované v početných pokusoch (laboratórne aj prevádzkové v USA a v EU: Holandsko, Dánsko, ČR, Poľsko, atď.). Výsledky týchto pokusov ako aj vyše dvojročné skúsenosti s kŕmením AMINOPLUS® na slovenských farmách potvrdili kladný efekt kŕmenia nášho produktu.  

AMINOPLUS® za minulý rok zase stal najpoužívanejším zdrojom chránených dusíkatých látok v USA s dvojciferným percentuálnym rastom predaja.