AGP - 35 rokov v USA, 23 rokov v Maďarsku, 15 rokov na Slovensko                                              AGP – Partner v poľnohospodárstve                                              AminoPlus - bez formaldehydu, bez chemických prídavkov                                              AGP – kvalita, angažovanosť, spolahlivosť                                              AMINOPLUS: No.1. bypass protein v USA                                              Top chránená bielkovina, vo vynikajúcom pomere ceny a efektivitou                                              AminoPlus - to je skutočný PLUS                                                                                            Agrokomplex 2007

Návšteva u SHA (Slovenská Holsteinska Asociácia)

34. medzinárodný poľnohospodársky a potravinársky veľtrh AGROKOMPLEX 2007 sa konal v dňoch 16. – 20. augusta. Na tohtoročnom podujatí pre chovateľov a producentov mlieka bol asi najzaujímavejší SHA holstein show a odborné debaty pri milom pohostení v stánku SHA. V kategórií dojných kráv prvé dve miesta získali farmy, ktoré už dlhodobo a úspešne používajú našu chránenú bielkovinu (AminoPlus).
1. miesto - AgroContract mliečna farma, Jasová
2. miesto – PD Zavar
Vďaka tomuto vynikajúcemu výsledku a tomu, že SHA podporuje a uznáva našu poľnohospodársku činnosť, bola naša reklamná tabuľa o AminoPlus vyvesená v ich stánku počas celého podujatia. Podľa nášho skromného názoru pán Ing. Hrica – riaditeľ SHA – bol jeden z tých, ktorí vo veľkej miere prispeli k úspechu výstavy.