AGP - 35 rokov v USA, 23 rokov v Maďarsku, 15 rokov na Slovensko                                              AGP – Partner v poľnohospodárstve                                              AminoPlus - bez formaldehydu, bez chemických prídavkov                                              AGP – kvalita, angažovanosť, spolahlivosť                                              AMINOPLUS: No.1. bypass protein v USA                                              Top chránená bielkovina, vo vynikajúcom pomere ceny a efektivitou                                              AminoPlus - to je skutočný PLUS                                                                                            O nás

Naša obchodná filozófia: "AGP, je nie len obchodnou firmou, ale je partnerom v poľnohospodártsve. Pre nás sú prvoradí naši partneri, lebo vieme, že ak sa im bude dariť, iba vtedy sa darí aj nám. Ich ciele sú aj našimi cieľmi, veď sme pod vlajkou AGP oddaní myšlienkam a cieľom poľnohospodárov." - Daniel Fekete, konateľ firmy

AGP Inc. Omaha

Väčšinový vlastník našej firmy AG Processing Inc. bol založený v roku 1983, je najväčší podnik na svete fungujúci vo forme družstva. AGP sa zaoberá pestovaním a spracovaním sójového bôbu, denne predáva viac tisíc ton sójového šrotu na celom svete, obchoduje s obilovinami (AGP Grain) a reprezentuje 250 000 farmárov z 16 štátov z USA a z Kanady. Vo vlastníctve firmy AGP Omaha je krmovinársky podnik Masterfeeds, ktorý má vedúce postavenie na kanadskom trhu. AGP Omaha sa nezaoberá len výrobnou činnosťou, ale je aj účastníkom medzinárodného obchodu so sójou, preto dodávka vysoko kvalitného a konkurencieschopného sójového extrahovaného šrotu pre našu firmu sa uskutoční priamo od výrobcu. AGP zainteresovanosť si nájdeme okrem USA, aj v Kanade, Južnej-Amerike, Ázií a v Európe. Firmu v Európe zastupuje AGP Magyarország Kft. a AGP Slovakia, s.r.o.AGP Magyarország Kft. 

Menšinový vlastník našej firmy AGP Magyarország Kft. vstúpil na maďarský krmovinársky trh výrobou premixov v roku 1995. Je to firma zaoberajúca sa dovozom a predajom sójového extrahované šrotu, chránenej bielkoviny AminoPlus, výrobou a predajom premixov a koncentrátov pre hospodárske zvieratá. Výrobné podmienky firmy AGP Magyarország Kft. zodpovedajú najvyšším požiadavkám a sú nekompromisne navrhnuté na dosiahnutie maximálnej kvality výrobkov, bez rizika kontaminácie resp. strát účinných látok. Proces výroby prechádza radom kontrol podľa systémových noriem akosti ISO 9001:2000. 

AGP Slovakia, s.r.o.  

Spoločnosť AGP Slovakia, s.r.o. vznikla vo februári 2003 ako dcérska spoločnosť firmy AGP Omaha a AGP Magyarország Kft. za účelom distribúcie ich výrobkov na území Slovenskej republiky. Sídlo našej spoločnosti je v Komárne. AGP je moderná a dynamická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj, marketing a poradenstvo v oblasti výživy hospodárskych zvierat.