AGP - 35 rokov v USA, 23 rokov v Maďarsku, 15 rokov na Slovensko                                              AGP – Partner v poľnohospodárstve                                              AminoPlus - bez formaldehydu, bez chemických prídavkov                                              AGP – kvalita, angažovanosť, spolahlivosť                                              AMINOPLUS: No.1. bypass protein v USA                                              Top chránená bielkovina, vo vynikajúcom pomere ceny a efektivitou                                              AminoPlus - to je skutočný PLUS                                                                                            NÁVŠTEVA MLECOOPU V MAĎARSKU

AGP Slovakia, s.r.o. zorganizovala trojdennú exkurziu do Maďarska pre dvanásťčlennú delegáciu Mlecoopu (mliekarenské odbytové družstvo v ČR)

Počas exkurzie v dňoch od 26.4. do 28.4.2006 sme navštívili špičkovú maďarskú farmu dojníc v Nemesszalók a výstavu živočíšnej výroby v Hódmezővásárhely v blízkosti Szegedu, kde sme sa stretli aj s podpredsedom Maďarskej holšteinskej asociácie, ktorý oboznámil českých kolegov so situáciou na maďarskom mliečnom trhu.